Ozonowanie - dezynfekcja, neutralizacja zapachów., Warszawa - Oferta nr89302 - Oferteo.pl
 

Ozonowanie - dezynfekcja, neutralizacja zapachów., Warszawa


Cena do uzgodnienia

Wykonujemy zabiegi ozonowania pomieszczeń.

Zakres ozonowania:
- Dezynfekcja pomieszczeń ozonem
- Neutralizacja zapachów ozonem
- Deakaryzacja ozonem
- Osuszanie kondensacyjne i odgrzybianie zawilgoconych pomieszczeń ozonem.

Ozon - gaz, który naturalnie wyczuwalny jest w powietrzu podczas wyładowań atmosferycznych i "zapach świeżości" po burzy, w naszej metodzie wytwarzany jest w nowoczesnych, wysokowydajnych generatorach ozonu, zasilanych energią elektryczną. W generatorach ozonu wykorzystujemy zjawisko wyładowań koronowych, podczas których na elektrodach z tlenu zawartego w przedmuchiwanym przez generator powietrzu, powstaje ozon.

Gazowy ozon O3 jest bardzo silnym środkiem dezynfekcyjnym, posiada też z punktu technologicznego ważną właściwość - jest gazem reaktywnym i przzez to nietrwałym, szybko rozpadającym się do tlenu, jego użycie jest więc bezpieczne dla środowiska (ekologiczna metoda dezynfekcji).

Zasadą metody ozonowania jest szybkie wytworzenie i utrzymanie w powietrzu wypełniającym pomieszczenie odpowiednio wysokiego stężenia ozonu przez określony czas, niezbędny do dotarcia, dyfuzji, wniknięcia ozonu we wszystkie miejsca i:
- skutecznego oddziaływania na komórki drobnoustrojów (wirusów, bakterii, pleśni) celem ich unieszkodliwienia (dezynfekcja),
- przeprowadzenie reakcji utlenienia, rozkładu lub inaktywacji cząsteczek aromatów i innych lotnych cząsteczek odpowiedzialnych za niepożądane zapachy (neutralizacja zapachów),
- likwidacji ROZTOCZY i inaktywacji ich ALERGENÓW (deakaryzacja).

Jak przebiega zabieg ozonowania:
Ozon wytwarzany jest w generatorach ozonu, które umieszczamy w połowie wysokości pomieszczenia. Generatory zasilane są energią elektryczną, podłączamy je do sieci o parametrach 230V/16A. W razie potrzeby, stosujemy koncentratory tlenu lub wentylatory, w celu równomiernego rozprowadzenia ozonu.
Sam zabieg poprzedzony jest pomiarem kubatury pomieszczeń, pomiarami parametrów klimatycznych powietrza, doborem odpowiedniego stężenia ozonu i czasu trwania procesu i jest przez nas monitorowany za pomocą mierników stężenia ozonu, dzięki czemu mamy pewność, iż zostało uzyskane odpowiednie stężenie ozonu i że po zakończonym zabiegu można bezpiecznie korzystać z pomieszczeń.
Po przeprowadzeniu zabiegu wystawiamy zaświadczenia oraz faktury VAT.

Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, stosujemy jasny i przystępny dla każdego system cen, stosujemy okresowe promocje, rabaty dla zleceń stałych, darmowy dojazd na terenie Warszawy - Pruszkowa - Milanówka i jesteśmy elastyczni cenowo.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, naprawdę warto!

Polska, Warszawa
Gotówka, Przelew
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1288